Květen 2012

Mattafix - In my life

30. května 2012 v 21:43 Hudební třešínky

Moje vlna...

Tak nějak málo spím

29. května 2012 v 9:06 Deník
...a ani mi to nevadí.

Včera jsem poseděla s přáteli asi do jedné v noci a už v osm jsem na nohou. Ono by to nebylo nic zajímavého, ale poslední dobou nemůžu každý večer usnout, převaluju se do dvanácti, jedné, než zaberu a v sedm už vstávám do práce. No, jsem zvědavá, jak dlouho to tak bude. Ale ani necítím únavu.

Že by to chtělo nějaký pořádný pohyb? Abych se trochu unavila a usla jako nemluvně :-) 6.6. jdu na první hodinu spinningu. Jupí :-) Za ty roky se mi sice přestěhovali, ale nevadí. Už mám rezervaci a hned si tam pořídím permici. 1x týdně se protáhnu, proženu kýty a zadek na spinu a třeba se mi pak bude i lépe usínat.

Včerejší jídelníček:

SN: plátek slunečnicového chlebu, plátek 30% eidam, okurka, káva s polotučným mlékem
SV: jablko
OB: zeleninová polévka, 2 pšeničné plátky Racio Silouette
SV: mysli tyčinka Stilla natura
VE: (v hospodě, s přáteli) 1/2 balení sýrové tyčinky Havlík, hruškový džus, 0,5 Staropramen Cool Lemon
... vím, že večeře teda hrůzná a neukázněná, ale zas tak často pařit nevyrážím :-D :-D takže dnes už latina a pěkně zeleninkový salátek ;-)

Tak pěkný den, brzy se zase ukážu a o víkendu (možná už v pátek) bude kontrolní vážení :-)

25.5. - 70 kg

Návrat

27. května 2012 v 21:58 Deník
Zdravím vás všechny!
Jsem zde, opět. Po dlouhé, dlouhatánské době jsem se rozhodla vrátit se sem a začít bojovat. Přihodila se spousta věcí, hodně se toho změnilo. Ale pořád jsem to já, žena, co touží po aspoň trochu štěstí...

Bylo ty to na dlouhé vyprávění a ani se mi tu nechce rozpitvávat vše, co a jak a proč. Třeba časem něco z mé duše vypustím... Ale právě teď chci bojovat. Za zdraví, za krásu, za to, abych se cítila lépe a především za lásku.

Všimla jsem si, že můj blog i přes dlouhou pauzu navštěvuje dost lidí. Proto (než to udělám) jsem se chtěla zeptat, zda mám zde své minulé články a příspěvky ponechat... Uvažuji totiž, že celou tuhle předchozí etapu vymažu. Pokud jsou ale mé předchozí úspěchy a neúspěchy někomu pomocí, ponechám je tu.

Nebudu zde asi psát každý den. Pracuji a mám spoustu jiných povinností. Každopádně tento blog mi bude berličkou, která mi pomůže vrátit se k postavě, kterou jsem obdivovala a o kterou jsem přišla, protože jsem si jí nevážila.

Ale dost sucharských keců :-) Můj boj vyhraji s úsměvem nejen na tváři, ale především v duši! Všem, kteří mne podpoří, budu vděčná.

Takže k tomu hlavnímu. A to je váha, cíle a jak se k nim dopracovat.
Dnes to napíšu vše do jednoho článku.

Začínám s váhou 70kg.
Určitě bych se chtěla dostat na 55kg.
Budu jíst pravidelně 5x denně, dostatečně pít, pravidelně cvičit, sportovat, počítat a zapisovat. Vše zhruba tak, jak je v tomto článku:
http://ewunkahubne.blog.cz/0909/moje-dietni-zasady-a-pravidla

Pomalu, ale jistě. Věřím, že se mi to podaří, věřím ve svůj úspěch a ve váš taky! Stačí jen trocha dobré, pevné vůle :-)

Tak jdem na to! Tři, dva, jedna - téééééééééď!