Prosinec 2010

Váha k 14.12.2010

14. prosince 2010 v 6:33 Váha a míry
Tak a je to tu. No co se dá dělat. Není nebe bez mráčku, ale nevadí.

Váha k 9.12.2010

9. prosince 2010 v 6:40 Váha a míry
Ulevilo se mi. Jakože neskutečně :-) Měla jsem fakt strach z nárůstu, ale dřina na rotopedu a při posilování se asi vyplácí, nebo co :-D Teda i přes spořádané linecké a chlebíčky, uf. Příště vážení snad už normálně v úterý :-)

Umrtvená eWunka

8. prosince 2010 v 19:03 Deník
Omlouvám se za pauzu ve psaní. Můj počítač zažil ještě mládí Billa Gatese, proto se zřejmě nelze divit tomu, že pomalu odchází do důchodu. Naštěstí se asi po třech dnech umoudřil (prý je to zdrojem), takže můžu podat report z dní minulých.

Holky, matka slaví narozeniny. Co to znamená? Předvánoční ochutnávka cukroví a x dvěstě padesát tisíc chlebíčků. Samozřejmě na MÉM kontě :-D Směšné? Nikoli. Naopak. Ale co už, beru to jako hotovou věc a nebudu se kvůli toho psychicky trýznit. Fyzicky už bych ovšem mohla - pěkně na rotopedu :-) A asi to i dnes večer spáchám, neboť mne ze zítřejší váhy evidentně porazí.

Takže po včerejšku a dnešku sekám latinu a konečně i začínám sportovat. Uzdravila jsem se úspěšně, po mnoha radách jsem se během nemoci ani nepohla a zdraví se mi tím pádem brzy vrátilo. Takže dnes pěkně u Dokonalého světu alespoň půl hodinky rotopedu a půl hodinky posilování. Zítřejší ortel očekávám děsivý, ale nehroutím se.

A ještě jednu věc jsem zjistila! Asi jsem fakt vyrostla! :-))) Normálně jsem se asi po x letech změřila (naposledy jsem tuhle proceduru vykonala někdy na konci základky...dávno tomu už) a zjistila jsem, že neměřím 158cm, ale 159cm!! :-D :-D To bylo radosti a juchání! Proč? Protože mi to zvýšilo hranici normálního bmi o jedno kilečko :-)))) Vím, jedno trapné kilo, ale už je to pak lepší pocit, být mimo políčko nadváhy. Takže vzhůru lepším zítřkům díky lepším zjištěním! :-)