Listopad 2010

Váha k 30.11.2010

30. listopadu 2010 v 6:45 Váha a míry
Asi bych měla oslavovat, po týdnu se tělo trochu očistilo. Dvě kila dolů :-) V průběhu týdne se vážit nebudu, je to fakt demotivující...

Fleret - Zafúkané

29. listopadu 2010 v 16:29 Hudební třešínky
Tak trochu tématická :-) A nostalgická ;-)


Sračky na cestách, pořádek v hubnutí :-)

29. listopadu 2010 v 16:26 Deník
Ano ano, je to tak, už nám nasněžilo... Zimu mám ráda, jen kdybych nebyla ta obchoďačka a netrpěla celý den za volantem :-/// Takže mi to trochu zimu znechucuje, ale já se nenechám odradit :-) Mám totiž nesplněný sen (kromě zhubnutí, viďte :-D), jak jsme se s barumkou bavily, člověk má spoutu snů a pak roky běží a kolik z nich si stihneme splnit? Takže beru to za ten správný konec, holky, hodlám se letos naučit jezdit na snowboardu! A bez výmluv! Mám kamarády, kteří mi rádi pomůžou a vyrazí se mnou na kopec, takže cíl je jasný :-) Zpřerážet si hnáty na snoutu :-D :-D No, snad ne až tak drasticky, ale věřím, že to bude zábava :-)

Co se týče snu zhubnutí, pracuje se na tom. Víkend mám úspěšně za sebou, snad mne zítra ráno váha potěší. Cítím na kalhotech, že to šlo krapet dolů :-) Cvičení jsem nehrotila, v pátek jsem dvě hodky lehce zaposilovala s kamarádem v posilce a v neděli jsme se na hodku a půl prošli zasněženým lesem, omrkli krmelce a posedy, takže takové lážo plážo při nemoci. Aspoň že tak.

Jídelníček se mi daří držet do 1500kcal.. Jsem se sebou fakt spokojená :-)

Dám si odpolední kafčo a hupsky k vám na blogy :-)
Hezké zasněžené pondělí, kočky ;-)


Marodka pokračuje

25. listopadu 2010 v 10:37 Deník
Ano ano, zůstávám do pátku doma, neboť je mi pořád zle. Včera jsem sice posilovala a jezdila na rotopedu, ale nějak mne to zmohlo, asi to bude tou nešťastnou nemocí. Dnes tedy odpočinek, zítra jdu totiž s kamarády do posilovny, tak ať jsem fit :-)
Po očistě ve formě lehce redukčních jídelníčků mi váha ukázala kilo a půl dole (tzn 65,5kg). Takže v 1500kcal/den pokračuji, i když pohyb je teď mizerný, nemám z toho dobrý pocit, ale rozhodně se nechci zarakvit, takže to musím vydržet až do uzdravení :-)
Plán na víkend je jasný, buďto se léčit, nebo vyrazit na hory (v případě, že by se mi ulevilo a bylo venku hezky). V pondělí musím totiž do práce a to zas budou stresy a nějak se obávám, ať ty jídelníčky nepokoním :-( Pečlivě si zapisuji do deníčku, co jsem snědla, dopředu si plánuju jídelníčky, není možné, abych to psychicky nezvládla. Nesmím se na ty prasárny na obchodech ani podívat :-D Takže si budu hrát na slepou ;-)

Jídelníček jak (snad) má být

24. listopadu 2010 v 8:28 Jídeláky
Vím, že jsem slibovala ozvat se až ve čtvrtek, ale říkala jsem si, že když už tu nebudu psát denně jídelníčky, jeden pro ukázku bych snad napsat mohla. Samozřejmě je jen jeden z mnoha plánovaných a kdybych tu měla vypsat všechny jejich obměny, asi by spadl celý blog :-D
Zaměřuju se na cíleně zvýšený příjem bílkovin, protože i sportuju a chci mít přece i nějaké to svalstvo, že :-)

Snídaně:
1) jogurt Jogobella light pečené jablko, 5 KL Emco mysli, 1 kus ovoce, Caro s mlékem
nebo
2) 200ml horkého odtučněného mléka, 30g Dobrá vláknina s ovocem, 1 kus ovoce, Caro s mlékem

Svačina:
1) 1 kus ovoce, 90g cottage sýru, křehké plátky, 100g krůtí nebo kuřecí šunky
nebo
2) 1 kus ovoce, 3 slepičí bílky natvrdo, 1 plátek žitného chlebu, trojúhelníček odtučněného sýru

Oběd:
1) 250 g kuřecího (popř. krůtího) masa orestovaného na vodě a koření, 200g gramů čerstvé zeleniny
nebo
2) 200g pstruha pečeného v troubě, 200g zeleniny (pečeno společně)
nebo
3) v podstatě jakékoli hlavní jídlo bez přílohy v odtučněné variantě...opravdu velká škála možností

Svačina:
1) tvaroh Ehrmann 0,2%, skořice, 10g rozinek, tyčinka Dobrá vláknina, Caro s mlékem
nebo
2) 200ml horkého odtučněného mléka, 20g ovesných vloček, 30g Emco mysli, Caro s mlékem

Večeře:
1) zeleninový salát s odtučněným sýrem a šunkou (300g) - nebo i jiné ingredience (tuňák, bílky...)
nebo
2) křehké plátky, pomazánka ze sardinek v zeleninovém tomatě, zelenina (100g)

Když nemluvím, aspoň cosik nadatluju :-D

23. listopadu 2010 v 18:45 Deník
O víkendu jsem ztratila hlas. Takže teď marodím, sedím doma a nemůžu ani slovo promluvit, jak mi pan doktor poradil. Tak jsem to odkývala, zamkla ústa na zámek a sedla k netu. Koukám občas na blogy, dnešek nebyl výjimkou. A nějak se mi zastesklo. Navíc jsem si včera dala kupu kamarádčiných narozeninových koláčků, takže váha se vyšplhala až na 68kilo. No fuj, čuníku :-D
Holky, na cíle se vykašlu. Vemu to z jiného konce. Jelikož jsem se na podzim dost rozhýbala, snažím se každý den jezdit na rotopedu, posilovat, šmatlám po horách, dokonce jsem i navštívila kurz zumby, tak si říkám, že kdybych trochu poutáhla uzdu nesmyslnému jedení, třeba bych i měla úspěch :-D
Jídelníčky nehrotím. Kalorie si spočítat umím snad líp než výplatu, nemocenskou a tak :-D , takže prostě dodržím nějakých 1500kcal na den a není možná, aby se to nehlo!
Začnu bojem ve stylu sportu. A každé kilo dole bude úspěch. Takže začínám :-) Trochu se zvetím, zítra vyrazím na procházku kolem přehrady, snad si i lehce zaposiluju a ve čtvrtek podám report.
A protože jste mi chyběly i vy, tak si uvařím zelený čajík a pozdravím vás. Snad mě nesežere i s chlupama, po té době :-D

Návrat?

23. listopadu 2010 v 18:11 Deník
Tak jsem dlouho přemýšlela, zda se vrátit... Zkusím to. Nic tím ztratit nemůžu. Navíc mi celkem ta naše blogová komunita chybí :-) A jelikož se blíží Vánoce, zkusím pokořit sebe samou a své prasácké žravky a dokázat si, že na to ještě mám, že nejsem ještě tak stará a snad sem ještě patřím. Práce mi dává zabrat. Plácám při ní do sebe samé blbiny, kupodivu jsem se dost rozhýbala, cvičím, snažím se o přirozené hubnutí. Tak tedy vstříc lepším zítřkům :-) Já těch svých 68kg (jojo, jsem strašný flákač :-D) už fakt nemám ráda :-D Takže vzhůru do boje!