Prosinec 2009

31.12.2009

31. prosince 2009 v 8:09 Jídeláky
Snídaně:
celozrnná kaiserka, pomazánka Svačinka papriková
1 cherry rajče, 2 kolečka okurky
káva
(230kcal)

Svačina:
jablko, pomelo 150g
(140kcal)

Oběd:
100g filet z Pangasia, 3 plátky Ementaler Boryna 20%, koření,
100g lahůdková zeleninová směs
káva
(320kcal)

Svačina:
Jogurt Yoplait light, káva
(100kcal)

Večeře:
celozrnná kaiserka
(150kcal)

Navíc: ?

Dohromady: 940kcal
Pohyb: ?


Ahoj kočky, tak a je tu poslední den v roce. Každá si ho určitě řádně užijete, co? :-) No, já půjdu asi spát s dětmi a prospím to, nějak nemám proč být do půlnoci vzhůru... Ale třeba ještě změním názor, kdo ví, co bude do večera, že :-) Takže vše nej do nového roku, hlavně zdravíčko vám přeji, to si nikde nekoupíme, taky trošku štěstí a zbytek přijde sám :-) Jo a málem bych zapomněla - hodně pevné vůle v boji s kily! Ale začínáme znovu, navzájem se podpoříme a určitě to půjde, věřím tomu. Já nemám co skrývat, vím, že jsem přibrala několik kil, snad nebudu mít víc jak 60kg, až 3.1. povinně vlezu na váhu. A jestli budu mít víc, tak slibuju, že brečet nebudu, ale bude mě to pohánět, abych přidala na hubnutí. Prostě už se na to svoje přežírání a nic nedělání nemůžu dívat. No, jak jsem řekla, 3.1. se zvážím (míry neřeším, to je mi jasné, že to by bylo peklo), určím si cíle a pak se co 14 dní budu pravidelně vážit (později i měřit). Myslím, že kolem 1000kcal na den bude ideálních. Tak já vás už nebudu otravovat těmi svými dřisty a půjdu se nasnídat v klidu a pohodě :-) Hezky toho Silvestra užijte a oslavte, je to jen jednou za rok :-)

30.12.2009

30. prosince 2009 v 5:35 Jídeláky
Snídaně:
Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko,
káva
(150kcal)

V práci:
Tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice, 2 jablka,
jogurt Yoplait light,
salát: 100g grahamové těstoviny, 100g lahůdková zeleninová směs, 2slepičí bílky,
káva, čaj
(570kcal)

Večeře:
čínské zelí 150g, 4 cherry rajčata, provensálské koření,
pomelo 300g,
káva
(200kcal)

Navíc: 2 rohlíky, 4ks cukroví, banánek v čokoládě - klasická přežíračka :-/ už se fakt na sebe nemůžu dívat....nenávidím se za to

Dohromady: hodně kcal, po kterých zase přiberu....krucináááááááál

Pohyb: 0 (navíc kromě práce žádné posilko...to je na pár facek)


Ahoj kočky, tak dnes poslední pracovní den v tomto roce - alespoň pro mne :-) Vyjíždím brzy, abych se pozdě vrátila, paradoxně mám nejvíce práce. Ale co už, zítra je Silvestr, takže vám popřeju až zítra, pro dnešek vám musí stačit přání pěkného dne :-D Jinak samy vidíte, že jsem si do práce udělala i salátek (foto dole, horší kvalita, nebylo dobré světlo), tak snad mě už pochválíte ;-) Holčeny, mějte se zatím pěkně, já běžím pracovat. Páček.


Předsevzetí do nového roku 2010

29. prosince 2009 v 18:24 Deník
Tak ať nejsem pozadu, dávám sem nějaká ta předsevzetí ;-)


CHCI A MUSÍM, I KDYBY ČERT NA KOZE JEZDIL:
* být úspěšná v práci, rodinném životě a lásce
* tvrdě pracovat a vydělávat peníze, a přesto zůstat pořád tak obětavá a přátelská (nechci jít přes mrtvoly, ale lidem naopak pomáhat)
* trávit více času s dětmi
* více sportovat (alespoň 3x týdně domácí posilko)
* do srpna zhubnout na 48-50kg (dobrý Bože, tohle si říkám už léta... :-/ )
* nechat si zase prodloužit vlasy (pod lopatky)
* koupit si na jaře alespoň dvoje krásné boty (viz. moje představa níže) a nějaké oblečení
* sehnat klobouk (viz. moje představa níže)
* jet v létě na dovolenou

No, není toho moc, ale myslím, že v tomhle ohledu můžu být skromná a postačí mi, když si tyhle bodíky vyplním pěkně jeden po druhém :-)
29.12.2009

29. prosince 2009 v 7:13 Jídeláky
Snídaně:
Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko,
káva
(150kcal)

V práci:
Tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice, 2 jablka,
1x celozrnná kaiserka, pomazánka Svačinka papriková,
2 plátky krůtí šunky,
káva, čaj
(510kcal)

Večeře:
čínské zelí 150g, 4 cherry rajčata, provensálské koření,
jogurt Yoplait light, 1x celozrnná kaiserka,
káva
(300kcal)

Navíc: 0

Dohromady: 960kcal

Pohyb: 0 (chjoooo... možná tak úklid koupelny a wc, vytírání...já vím, nic moc)


Holky, moc vám děkuju za rady, pokusím se s tím svým jídelníčkem něco udělat, tak jak jste mi poradily. Bude to sice pro mne dost těžké, protože si budu muset asi chystat jídlo večer předem, ale snad to zvládnu... No, vím, že některé potraviny mi nelezou přes krk (maso, cottage...to prostě vynechám, fakt nehodlám jíst něco, co mi nechutná), zařadím zpátky min. 1 jogurt denně, přidám více krůtí šunky, zeleninu, bílky... Těstoviny se mi moc jíst nechtějí, protože je to samá mouka a já už s tím lepkem i tak bojuju, pečivo bych taky měla omezit a hlavně - pořádně večer pít, vypít od 16h alespoň 1-1,5l vody. Myslím, že to mne zasytí a nebudu mít takové chutě. Dnes je ten jídelák ještě takový bídný, ale od zítřka to zkusím napravit a připravím si asi nějaký mini salátek ze zeleniny, trošky tmavých těstovin a bílků, hm? Co myslíte? Holky, včera jsem vás už nestihla oběhnout, uklízela jsem doma jako vzteklá a ani jsem to nedodělala (to mě čeká dnes po práci), navíc musím do pojišťovny, takže snad ku večeru k vám na blogy i něco napíšu a pozdravím vás. Díky moc, že mi pomáháte :-)

28.12.2009

28. prosince 2009 v 7:11 Jídeláky
Snídaně:
Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko,
káva
(150kcal)

V práci:
Corny Linea tyčinka, 2 jablka,
1x celozrnné pečivo - velké,
káva, čaj
(590kcal)

Večeře:
pomelo 300g,
jogurt Yoplait light,
káva
(240kcal)

Navíc: 0

Dohromady: 980kcal

Pohyb: 0


Bože, díky, že už je konec těch žracích dní... Bojím se, co mi váha ukáže, až se po novém roce na ni postavím. To pak asi budu hodinu brečet do polštáře. Nebo se raději naštvu a zatnu zuby a už přestanu s tímhle nechutným žraním! Holky, to je hrůza... Vždycky začnu tak pěkně a pak si to v druhé půlce dne úplně pokazím :-( Mrzí mě to, protože vím, že dokážu být disciplinovanější a dokážu jíst hezky. Jenže to, co poslední dobou předvádím, je žalostná ukázka mojí neschopnosti. Navíc mám už asi dva týdny strašnou rýmu, ucpané dutiny a nemůžu pořádně dýchyt... Ach joooo... Snad se to už obrátí k lepšímu, jinak umřu jako velká tlustá ropucha :-(

Aktualizace 15.45: Tak jsem z práce doma a konečně popíjím kafe. Koukám na vaše komentáře - něco chybí, bílkoviny, málo kcal... Jenže! Přes práci si co se týče jídla moc nevrznu, natož aby bylo teplé - takže, babo, raď! A na večer už si vyvařovat nechci. Jinak po masu moc netoužím (kvůli těm bílkovinám), maximálně mě uspokojí tuňák, šunka. Tak mi řekněte, jak to mám udělat. Přidat dopoledne? Jenže to mám tak stažený žaludek (nj, práce... :-/ a řízení v autě k tomu), že na jídlo nemám ani chuť, asi bych se poblila, sníst toho víc. Holky, tak mi řekněte, jak to mám udělat, dejte mi radu, prosím, protože sama nevím. To je od vás pěkné, že říkáte: "chyba, málo, něco chybí", ale já potřebuju i tu radu, čím to napravit! Pomůžete mi? Ono se to fakt lehce řekne, ale jamile jsem v práci, nelze toho víc pozřít.... :-( Ale chci to určitě nějak vyřešit!
No, musím se pohnout z místa, oběhnu vás, pak mě čeká kupa prádla na žehlení, vytírání, naházet prádlo do pračky, vyluxovat... :-P No, peklo...

Dara Rolins feat. Rytmus - Party DJ

27. prosince 2009 v 12:13 Hudební třešínky
Pohodička :-) Dara Rolins a DJ Rytmus:


27.12.2009

27. prosince 2009 v 7:59 Jídeláky
Snídaně: pomelo 150g, káva s mlékem
(100kcal)

Svačina:
jablko, tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice
pomelo 150g
(200kcal)

Oběd:
kuřecí vývar s nudlemi,
brambor 150g, krůtí pečeně .... aaaaaaaahhhh....
káva
(?kcal)

Svačina:
chlebíčky
(?kcal)

Večeře:
další chebíčky :-D ... bože můj, asi umřu :-(
(?kcal)

Navíc: cukroví

Dohromady: hoooodně kalorií.... dobrý bože, ještěže Vánoce končí a tahle obžerství u rodinných příslušníků tím pádem taky... i přesto - hamba mi, že jsem neodolala :-(

Pohyb: 0


Holky, tak včera jsem zase zaperlila... Knedlíček, masíčko, cukrovíčko... Už je mi z toho žrádla zle, jen jak na něj myslím. Už aby ty Vánoce skončily, jinak to bude moje smrt. Ještě k tomu dnes jedu k babičce, která vyvařuje jako šílená (o svátcích nemluvě, to bude zase tryzna...), tak mi držte palce, ať odolávám co nejvíce (i když asi všemu zase neodolám, no... :-/ ). Tak já to průběžně podoplňuji, oběhnu i vás a už se budu těšit na pracovní pondělí, kdy svůj jídelníček aspoň trochu ukočíruju :-) Pěkný závěr víkendu vám přeji!

25.12.2009

25. prosince 2009 v 9:01 Jídeláky
Snídaně: Activia bílá, káva
(120kcal)

Svačina:
čínské zelí 100g, 4 cherry rajčata
(40kcal)

Oběd:
restovaná zelenina na cibulce (cca 250g)
vepřová pečeně (asi 80g) - neukecala jsem to :-(
káva
(750kcal)

Svačina:
jablko, tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice, káva
(170kcal)

Večeře:
čínské zelí 100g, 4 cherry rajčata
(40kcal)

Navíc: ?

Dohromady: zatím 1120 kcal

Pohyb: bude a musí být!


Tak vás zdravím, máme tady první svátek vánoční, jakpak jste si ten Štědrý den užili? Já celkem v pohodě, akorát jsem se na večer přecpala tím cukrovím a dala si víc vína, než bylo zdrávo. Ale děti byly nadšené z dárků, už tady kolem mě pobíhají a hrají si s hračkami, které jim přinesl Ježíšek a jsou pořád nadšené. Je to s těmi dětmi takové krásnější, ta děstká radost v očích, úplně vás to dostane :-) Tak doufám, že jste si to užili a moc se nepřejedli, já to ode dneška zkusím zase napravit, ale jdeme na oběd k mojí mamince, mám u ní objednanou zeleninu restovanou na vodě a cibulce (zbytek rodiny má libový bůček se zelím a knedlíkem), takže to snad bude v pohodě a hlavně - už žádné užírání cukroví :-) Takže krásný zbytek svátků vám přeji!

24.12.2009

25. prosince 2009 v 8:51 Jídeláky
Snídaně:
2 celozrnné kaiserky, pomazánka Svačinka papriková, káva
(380kcal)

Svačina:
pomeranč
(70kcal)

Oběd:
Activia bílá
káva
(110kcal)

Večeře:
pangasius filet s kořením a 3 plátky 20% tvrdý sýr (pečeno na vodě)
bramborový salát 100g
(500kcal)

Navíc: cukroví asi 20ks a 6 dcl bílého vína :-D (jsem dobytek...já vím...takže ten součet kalorií už ani neřeším)

Dohromady: ? kcal

Pohyb: 0

23.12.2009

23. prosince 2009 v 18:34 Jídeláky
Snídaně:
černá káva s cukrem, mysli tyčinka, Red bull bez cukru
(110kcal)

V práci:
mysli tyčinka
jablko, 2 grahamové rohlíky
kousíček pizzy
káva s mlékem
(660kcal)

Večeře:
1ks celozrnná kaiserka, pomazánka Svačinka papriková
4 cherry rajčata
káva s mlékem
pomeranč
(330kcal)

Navíc: 0

Dohromady: 1100 kcal

Pohyb: 0

22.12.2009

22. prosince 2009 v 6:53 Jídeláky
Snídaně:
Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko, káva
(150kcal)

V práci:
tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice, 3 kolečka sušenek Mysli,
jablko, 1ks celozrnné pečivo
hořký čaj
(420kcal)

Večeře:
1ks celozrnné pečivo, pomazánka Svačinka papriková
2cherry rajčata
tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice
káva
(310kcal)

Navíc:zlatý puškin 3 panáky, 2 piva dvanáctka (550kcal)

Dohromady: 1430 kcal

Pohyb: tanec a sex


No a zase do práce... Večer jdu pařit s jedním dobrým kamarádem (asi víc dobrým, než je zdrávo :-D) a přespávám u něj, takže zítřejší jídelník dodám až odpoledne po práci. Tak mi držte palce, ať se s ním moc nezruším a ráno budu fit do práce :-) Pěkný den vám přeji :-)

21.12.2009

21. prosince 2009 v 6:21 Jídeláky
Snídaně:
Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko, káva
(150kcal)

V práci:
Corny Linea tyčinka, 3 kolečka sušenek Mysli,
1x celozrnné pečivo, pomazánka Svačinka papriková, 2 plátky kuřecí šunky
čaj s medem a pomerančovou šťávou
(540kcal)

Večeře:
celozrnná kaiserka, rajče, pomazánka Svačinka papriková
jablko
káva, Psyllium
(330kcal)

Navíc: 0

Dohromady: 1020 kcal

Pohyb: sklapovačky 150x, zadek 30x, vnitřní stehna 40x, dneska mě bolí kolena a nohy, jak jsem v práci lítala :-(

20.12.2009

20. prosince 2009 v 7:42 Jídeláky
Snídaně:
Activia bílá, 20g mandlí, lžička medu, skořice
káva, čaj s medem a pomerančovou šťávou
(350kcal)

Svačina:
nic, budu lítat po nákupech :-(
(0kcal)

Oběd:
celozrnná kaiserka, pomazánka Svačinka papriková, 2 plátky krůtí šunky
4 cherry rajčata
káva
(300kcal)

Svačina:
pomeranč, tyčinka Dobrá Vláknina jablko/skořice
čaj s medem a pomerančovou šťávou
(190kcal)

Večeře:
jablko, tyčinka Dobrá Vláknina jablko/skořice
(140kcal)

Navíc: 4dcl bílé víno (220kcal)

Dohromady: 1200 kcal

Pohyb: lítání po nákupních centrech :-/


Ahoj zlatíčka, dneska bude psycho den, hodláme s mužem nakupovat dárky, pak musím k babičce s cukrovím, vařit polévku, ještě si umýt vlasy a na čtyři hodiny odpoledne frčím za kámošem na kafe. Tak snad mě z toho nakupování netrefí šlak, navíc si chci koupit novou podprsenku a rifle, to zas bude boj, snad se v té převlékací kabince nezhroutím nad svými špeky, jak bývá mým zvykem.
Holky, taky toho máte tak moc? Já mám pocit, že se ze všeho do čtvrtka pos***... a to nepřeháním.
Snad si dnes i víc zacvičím, mrzí mě, že se v tomhle směru poslední dobou zanedbávám.
Tak se mějte pěkně, já frčím, dokud mám na to nervy a sílu. Jídelník atd. doplním průběžně.

Tyčinka Dobrá vláknina Bona Vita - jablko/skořice

19. prosince 2009 v 15:02 Postřehy nejen k hubnutí
Objevila jsem neskutečnou tyčinku, kterou vyrábí Bona Vita (tahle firma se mi začíná zamlouvat čím dál víc, protože jejich produkty jsou nejen zdravé, ale i nízkokalorické), která je chuťově skvělá, měkkoučká a má jen 61kcal! Holky, tuhle fakt zkuste!

Jakou práci dělám...

19. prosince 2009 v 12:41 Deník
Na Youtube jsem našla mini film o třech dílech o životě obchodních zástupců - tuhle práci dělám. Sice s jiným sortimentem (především nápoje, potraviny..) a přirozeně tedy pro jinou firmu, ale film reálně vystihuje moji práci. Pokud chcete poznat, co si v práci prožívám a co musím zhruba dělat, koukněte. Mrknetě na všechna tři videa, stojí za to. Jestli se chcete na něco o mé práci poptat, napište mi komentík :-)

videa pod perexem

19.12.2009

19. prosince 2009 v 7:16 Jídeláky
Snídaně:
Activia bílá, 20g mandlí, lžička medu, skořice, káva
(280kcal)

Svačina:
jablko
(70kcal)

Oběd:
celozrnná kaiserka, pomazánka Svačinka papriková
4 cherry rajčata
káva
(250kcal)

Svačina:
pomeranč, tyčinka Dobrá vláknina jablko/skořice
káva
(150kcal)

Večeře:
bude pizza (2řezy)
(500kcal)

Navíc: ?

Dohromady: zatím 1250 kcal (doufám, že už konec, pro dnešek :-D)

Pohyb: 75x sklapovačky, 50x hýždě, 40x vnitřní stehna (já vím, slabota, ale mám první den menses, tak jsem ráda, že se hýbu vůbec)

Ahoj. Včera byl den o ničem. Moje mamka dostala výpověď ve fimě, kde dělala asi 10 let, takže mi brečela do telefonu, dnes asi přijede ke mně, takže počítám, že slzavé údolí bude pokračovat. Pokusím se to ustát, ale kdo ví. Včerejší jídlo no comment. Opět jsem to pokopala, jako celý týden předtím, to ani nevíte, protože jsem tu nepsala. Nemůžu se na sebe už ani podívat do zrcadla. Připadám si jako ropucha se stopadesáti kily :-( Už mám sebe plný zadek! Končím se sladkostmi! Jinak se za chvíli nevejdu do riflí vel.38. Tak to ne! Vyhlašuji sladkostem a žraní typu čínská polévka boj!
Hawhg!

18.12.2009

18. prosince 2009 v 6:41 Jídeláky
Ahoj, tak konečně je tu pátek! Dnes to nějak doklepu a bude víkend :-) Těším se, budu péct poslední dva druhy cukroví, povalovat se v teple bytu, zatímco venku bude ledové peklo :-) Tak si ten víkend taky hezky užijte :-) Jídelníček doplním večer.

Snídaně:
Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko, káva
(150kcal)

V práci:
Corny Linea tyčinka, 3 kolečka sušenek Mysli,
1x celozrnné pečivo, 4 plátky 20% Ementaler Boryna,
káva, čaj s medem a pomerančovou šťávou
(650kcal)

Večeře:
čínská polévka, ...zatím :-/ (430kcal)

Navíc:asi milion čokoládových cookies :-(((

Dohromady: hodně kcal

Pohyb:0

Tady vidíte, jak ty večery končí :-D Ale polepším se, slibuji ;-) Od nového roku bude dieta jak řemen!

17.12.2009

17. prosince 2009 v 16:46 Deník
Ahoj holky :-D To je fakt zákon schválnosti, jakmile chci začít psát jídelníčky, zkolabuje počítač na týden :-D ...prý špatný zdroj...a to je co za součástku v počítači?! K tomu Mikulášské sladkosti na každkém centimetru našeho bytu... V pátek se mě chytla hnisavá angína, o víkednu horečky přes 39st., v pondělí do práce, i před nemoc, jinak by mě šéf vyrazil (jsem přece ve zkušebce a není možné a nemůžu si dovolit na chorobu jen pomyslet!), takže to teď rozcházím (nebo procházím) s anitibiotky, leč s revmatickou horečkou na krku :-/ Dárek nemám koupený ani jeden (zatracené Vánoce!) a jak jsem viděla ty fronty v nákupních centrech, tak fakt se asi raději do 24.prosince oběsím... :-( No a jídlo? A VÁHA? :-D JEDEN VEEEEEELKÝ VTIP :-D Nemám odvahu na ten šílený přístroj vlézt, ale co! Končím s přihlouplým vymlouváním, Vánoce přežiju (nejím moc nezdravě, ale ta KVANTA zdravého jídla má kalorie i tak, že...) a od ledna povinné vážení 1x za 14dní, domácí posilování a kontrolovaný přísun kalorií - nájezd na starý režim. Na jaře chci být hezká a sexy, ne rozteklá jako bečka sádla! Takže prosinec s vámi doklepu tady na blogu v jak takš pofidérním řádu (slibuji, že už budu přispívat, fakt jsem tu poruchu počítače neplánovala :-D) a v lednu začínám tam, kde jsem se srabsky zasekla. Snad se na mě nevykašlete a zůstanete při mně :-) Zlatíčka, vy jste moje nej podpora při hubnutí :-*


Snad se vám to přehraje, jestli ne, přidám odkaz :-)
Je to neskutečná písnička, která mi zcela učarovala!

10.12.2009

10. prosince 2009 v 7:20 Jídeláky
Včera jsem s tím jídlem pěkně rozšoupla :-/ Ale co už, určitě to vyběhám :-) Mějte krásný den :-)Snídaně: Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko, káva (150kcal)

V práci: banán, Corny Linea tyčinka, 3 kolečka sušenek Mysli, 1x celozrnné pečivo, káva (540kcal)

Večeře: 100g čínské zelí, pomeranč, káva, Psyllium (120kcal)

Navíc: ?

Dohromady: 810kcal

9.12.2009

9. prosince 2009 v 6:34 Jídeláky
Ahoj, včera jsem sem nemohla přidat jídelák, protože nám děti něco udělaly s počítačem (vždycky tak dlouho do něj vrtají, až umře :-D nechápu, jak to dokážou, hlavně syn - ten mladší - je na to expert) a manžel to dal dokupy až ráno. Takže jídelák až dnes. Zase to bude na jedno brdo, přes ty pravocní dny se to ani jinak nedá... Jedu dneska až na Mosty u Jablunkova, ten provoz mě zabije :-/ Tak mi držte palce, taky na vás myslím ;-) Jo a ještě ke komentáři Kate - maso moc nemusím, ne že bych byla vegetariánka, ale moc mi nechutná, takže ho jím jen jendnou za čas.

Snídaně: Bona Vita Dobrá Vláknina 30g a 100ml nízkotuč. mléko, káva (150kcal)

V práci: banán, Corny Linea tyčinka, 3 kolečka sušenek Mysli, 1x celozrnné pečivo, káva (540kcal)

Večeře: 100g čínské zelí, rajče, káva, Psyllium (60kcal)

Navíc: 2ks celozrnné pečivo, sýr na mazání - nízkotučný (330kcal), polomáčené sušenky (200kcal)

Dohromady: 1280kcal