MM

7. září 2009 v 12:20 |  Postřehy nejen k hubnutí
Marilyn Monroe (1.6.1926 - 4.8.1962) byla jedna z nejznámějších amerických filmových hereček, známá jako sexuální symbol 50. let 20. století.


Příběh slavné MM je vlastně takovou pohádkou Popelky. Mladá dívka s nešťastným dětstvím nejdříve bojovala a prohrávala, ale nakonec se slavnou stala. Kde nastal zlom v jejím úspěchu? Jistě ve fotografiích, dalo by se říci více než lechtivých, na kterých byla Marilyn zahalená jen do vůně svého parfému Chanel No. 5. Bylo jí 22, když - jak prohlásila později - měla hlad a potřebovala peníze na auto, kterým jezdila na castingy, tak kývla na nabídku Toma Kellyho pózovat pro umělecké akty. Darryl Zanuck (šéf 20th Century Fox) zuřil, ženské spolky byly pobouřené Marilyninou nahotou. Její chytrý komentář k celé záležitosti ale způsobil, že ji ženy litovaly a muži ještě více zbožňovali.

Nebyla žádná křehule, o čemž vypovídají její fotografie a filmové záznamy. I přesto patřila a bude patřit mezi největší krásky lidstva a její nespoutanost nedá nám všem jistě ještě dlouho zapomenout.

 


Komentáře

1 Vb Vb | Web | 8. září 2009 v 9:36 | Reagovat

Jaj preco su tieto casy prec? bola by som takmer ideal:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama