Malá změna v jídelníčcích

19. srpna 2009 v 13:45 |  Deník

Jelikož jsem své původní jedníčky příliš nedodržovala ( z různých důvodů: bylo mi špatně z nízkého energetického příjmu, někdy jsem se zase přejedla, manžel do mě dostal něco nezdravého...), rozhodla jsem se pro změnu.


Zhruba před týdnem jsem ubrala na drastičnosti a trochu obměnila složení potravin v jídeláku. Samozřejmě ne pokaždé se dá stoprocentně dodržet a s tím ani nepočítám, ale aspoň základu se budu držet. Občas si povolím i nějaké to celozrnné pečivo v malé míře, 20procentní eidam, kousek pizzy (ale opravu jen kousek :-)) nebo třeba čtvereček čokolády a můj oblíbený kuskus se zeleninou.

K dnešnímu datu vážím 63,9kg, což mě fakt těší :-)

Trochu jsem se rozkoukávala po blozích jiných hubnoucích slečen a doufám, že s některou se brzy budeme navzájem podporovat :-) Pokud některá bude chtít, samozřejmě. Ale sama u sebe vím, jak je podpora druhých důležitá, a proto doufám, že se najdou fajn kočky, se kterýma se navzájem budu moct podporovat a povzbuzovat k dalším krokům k pěkné postavě.

No, v pátek mě čeká sraz ze základky. Neříkám, že se tam nějak extra těším, ale myslím, že někteří mí kamarádi budou asi překvapení (především ti, co mě přes rok neviděli). Tak doufám, že po pátku budu nabitá pozitivní energii a motivací.
 


Komentáře

1 Vb Vb | Web | 21. srpna 2009 v 9:36 | Reagovat

Tak to verim, tie lichotky ako dobre vyzeras...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama