22.8.2009

22. srpna 2009 v 9:42 |  Jídeláky
22.8.09

08.00 Snídaně: káva s mlékem (26kcal)
10.00 Svačina: banán (110kcal)
12.00 Oběd: 100g kuskus se zeleninou (410kcal)
14.00 Svačina: káva s mlékem (26kcal)
16.00 I. Večeře: jablko (70kcal) + káva s mlékem (26kcal)
18.00 II. Večeře: krajíc chleba s jedním plátkem 30proc. eidamu (180kcal)

+ cca 2l vody (perlivé nízkokalorické)

Což je dohromady cca 850 kCal...


Tak holky, na hory nakonec nejedeme, počasí nic moc, muž má stejně dost práce, takže vidina sportu se oddálila do neurčita. Ale to nevadí, určitě ještě dnes něco podniknu, možná si skočím do parku na brusle nebo zaplavat.

Včera na srazu bylo fajn, pár lidí mě pochválilo, že vypadám dobře, což zahřeje na srdci a probudí to ve vás motivaci. I s tím pitím jsem vydžela - dala jsem si tři skleničky Coly Light a jela jsem domů, protože jsem stejně už nemohla vydržet sedět, byla jsem šíleně ospalá a lidí stejně přišlo asi jen tak dvanáct.

A pak přišla i jedna ne příliš povzbudivá věc. Ráno si pro děti přijela moje máti a strašně mi říkala, ať už nehubnu, že už jsem hubená až hrůza (což je hloupost, samozřejmě, nejen podle BMI, ale celkově...) a jestli vůbec něco jím. Taky se vám to už někdy stalo? Jakoby ti lidi v mém okolí byli zvyklí na to, že jsem vždycky byla tlustá a teď jim vadí, že je to jinak. Trochu mě to zamrzelo, ale nijak jsem jí to nevymlouvala. Nemusí přece vědět, jestli hubnu dál nebo ne, nebydlíme spolu a koneckonců - mému muži to nevadí a to je podstatné. A hlavně - cítím se teď fyzicky o hodně lépe a mám ze sebe dobrý pocit.

Tak já si jdu užívat pohodového dne, samoty a vy se držte :-)
 


Komentáře

1 Simona Simona | Web | 24. srpna 2009 v 9:02 | Reagovat

Ten kuskus vypadá výborně, musím se ho taky naučit připravovat!
Tak maminky nás vidí vždycky tak trochu neobjektivně, takže to nemůžeš brát až tak moc vážně :-) Spíš se na názor zeptej nějaké dobré kamarádky, která Ti to poví upřímně. Ale myslím si, že ty nejsi případ nějaké šílené anorektičky, která by si myslela, že je tlustá ač váží 40 kg, takže si myslím, že můžeš dát na svoje pocity a pokračovat si v hubnutí dál, až budeš cítit, že je všechno tak jak má být.. Já mám zase opačný problém, protože jsem byla zvyklá být hubená a vím, že si mamka určitě myslí, že bych měla zhubnout (ale nahlas mi to nikdy neřekne - no jo, maminky..)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama